Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Jesteś komunikatywna, ambitna, obowiązkowa i systematyczna. Wykorzystaj szanse na zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającym się Biurze Maklerskim. Z nami czeka cię interesująca praca, ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko SEKRETARKI na ½ etatu

Zakres obowiązków na tym stanowisku obejmuje:

• zapewnienie sprawnego funkcjonowanie sekretariatu Spółki

• obsługa połączeń telefonicznych

• zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

• inne bieżące sprawy administracyjne

Profil kandydata :

• wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

• dobra znajomość obsługi komputera, szczególnie: Word, Excel i PowerPoint

• dobra organizacja pracy

• wysoka kultura osobista i miła aparycja

Naszym Pracownikom zapewniamy ciekawą pracę w renomowanej, stale rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju poprzez realizację ciekawych zadań, podnoszenie kwalifikacji zawodowych i zdobywanie nowych doświadczeń.

Aplikacje należy kierować na adres:

Time Asset Management S.A.

40-748 Katowice

ul. Mieczyków 14

z dopiskiem „PRACA"

Prosimy o umieszczenie oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych Time Asset Management S.A. i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 pozycja 883)”.