UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Time Venture Capital Sp. z o.o.

Spółka powstała z myślą o promowaniu przedsiębiorczości i wspieraniu rozwijającego się biznesu. Jest instytucją non-profit, twórcą ogólnopolskiego projektu Łowcy Biznesu. Jego ideą jest stworzenie skutecznego mechanizmu kojarzącego młode i innowacyjne przedsiębiorstwa poszukujące kapitału na dalszy rozwój z zamożnymi inwestorami prywatnymi.

Time stworzył i rozwinął jedną z największych w kraju, liczącą się sieć Aniołów Biznesu – prywatny kapitał zasobnych fundatorów wspierał najbardziej kreatywne przedsięwzięcia oraz podmioty o dużym potencjale, obiecujących perspektywach. Z uczestnictwa w programie korzysta każda ze stron. Młode firmy zyskały wsparcie finansowe, pomoc merytoryczną, promocję i kontakty biznesowe. 

Do programu Łowcy Biznesu zgłoszonych zostało  około 200 projektów z przyszłościowych branż związanych z technologią informacyjną, teleinformatyką i energią odnawialną. Swą pomoc zadeklarowało 120 inwestorów indywidualnych i funduszy venture capital gotowych przeznaczyć na ten cel ponad 100 mln zł.

W ramach projektu Spółka organizowała na terenie całego kraju szkolenia, konferencje, panele dyskusyjne i road show, korzystając przy tym  z doświadczeń kadry zarządzającej, wiedzy naukowców i ekspertów z dziedziny finansów i prawa. Projekt Łowcy Biznesu docierał do szerokiej  grupy podmiotów promując rozwój małych i średnich przedsiębiorstw.

 

SPRAWDŹ TAKŻE:

NEWSLETTER