UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Grzegorz Maślanka - Prezes Zarządu

Dysponuje szeroką wiedzą i doświadczeniem z zakresu finansów, od 20 lat zasiadał w zarządach grup kapitałowych w tym międzynarodowych oraz  w zarządach spółek giełdowych. Wieloletnie doświadczenie w plasowaniu papierów wartościowymi na rynku publicznym i niepublicznym. Od 2001 posiada certyfikat Ministra Finansów z zakresu rachunkowości  (nr 24669/01).

Karierę zawodową rozpoczął w 1995 roku w ING Bank Śląski SA, gdzie pełnił funkcję inspektora kredytowego od 1997 pełnił nieprzerwanie funkcję Głównego Księgowego/Dyrektora Finansowego w spółkach prawa handlowego w tym podmiotach zagranicznych oraz podmiotach notowanych na GPW SA. 

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, kierunku Finanse i Bankowość. W roku 2004 otworzył przewód doktorski na  Uniwersytecie  Jagiellońskim na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej. Ukończył studia podyplomowe z zakresu rachunkowości na Wyższej Szkoły Biznesu  w Dąbrowie Górniczej . Ukończył szereg szkoleń z zakresu rachunkowości, sprawozdawczości finansowej oraz doradztwa inwestycyjnego. Posiada certyfikat Ministra Skarbu Państwa na członka rad nadzorczych.

 

Piotr Słysz - Wiceprezes Zarządu

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Finanse i Rachunkowość. Od 2010 roku związany z Grupą Time Asset Management SA (wcześniej Secus Asset Management). Początkowo zatrudniony w spółce zależnej Time AM na stanowisku Specjalisty ds. inwestorów oraz Specjalisty ds. finansów przedsiębiorstw, następnie jako Analityk Finansowy w domu maklerskim Time AM, a od 2015 roku Dyrektor Departamentu Bankowości Inwestycyjnej, odpowiedzialny za pozyskiwanie kapitału dla przedsiębiorstw od inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych. 

Posiada szerokie doświadczenie w organizowaniu procesów oferowania maklerskich instrumentów finansowych (zarówno na rynku prywatnym, jak i publicznym) oraz świadczeniu usług doradczych dla przedsiębiorstw z zakresu rynków kapitałowych, w szczególności sporządzania analiz finansowych, prognozowania i  wycen przedsiębiorstw, przekształcania form prawnych spółek czy opracowywania dokumentów emisyjnych (memorandów inwestycyjnych, prospektów i dokumentów informacyjnych). 

 

Jacek Rzeźniczek - Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Ekonomii Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Z branżą finansową związany od 1995 roku. Karierę zawodową rozpoczynał w Powszechnym Banku Gospodarczym S.A. (obecnie Bank Pekao S.A.), gdzie pełnił funkcję analityka w wydziale kredytów. Przez 7 lat związany z ING Securities S.A. (wcześniej Dom Maklerski Banku Śląskiego S.A.). Początkowo w Wydziale Analiz a następnie pełniąc funkcję Naczelnika Wydziału Inwestycji Własnych zarządzał portfelami papierów wartościowych oraz instrumentów rynku pieniężnego jednego z największych domów maklerskich w Polsce. Od 2006 roku związany z Time Asset Management S.A. (wcześniej Secus Asset Management), gdzie pełni funkcję Dyrektora Departamentu Zarządzania Portfelami. Odpowiedzialny za zarządzanie portfelami klientów indywidualnych oraz funduszy inwestycyjnych. Posiada szeroką wiedzą i doświadczenie z zakresu analizy rynków finansowych oraz funkcjonowania podmiotów rynku kapitałowego. 

SPRAWDŹ TAKŻE:

NEWSLETTER