UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Time Asset Management S.A. proponuje przedsiębiorstwom pozyskiwanie kapitału w drodze emisji obligacji lub nowych udziałów/akcji oferowanych na rynku kapitałowym wśród zróżnicowanego grona inwestorów i naszych partnerów. Ponadto, oferujemy wparcie w zakresie pozyskiwania pożyczek i kredytów bankowych.

Nasza wieloletnia obecność na rynkach finansowych pozwoliła nam zgromadzić bogate doświadczenie i praktyczne umiejętności we wspieraniu rozwoju przedsiębiorstw. Posiadamy wykwalifikowany zespół prawników i finansistów. Potencjał ten wykorzystujemy podczas świadczenia usług doradczych w obszarach

Time Asset Management S.A. jako dom maklerski posiada uprawnienia do pełnienia funkcji firmy inwestycyjnej, za pośrednictwem której można ubiegać się w Komisji Nadzoru Finansowego o zatwierdzenie prospektu emisyjnego, będącego podstawą oferty publicznej akcji, jak i ich wprowadzenia do obrotu giełdowego.

W trakcie naszej działalności wartość zarządzanego kapitału, powierzonego Time Asset Management S.A. przez Klientów przekroczyła 0,5 mln złotych. Time Asset Management S.A. brał aktywny udział w szczególności w transakcjach z wiązanych z prywatyzacją sektora energetycznego i ubezpieczeniowego, takich spółek jak: PZU, PGE,TAURON.

SPRAWDŹ TAKŻE:

NEWSLETTER