UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

W trakcie naszej działalności wartość zarządzanego kapitału, powierzonego Time Asset Management S.A. przez Klientów przekroczyła 0,5 mln złotych. Time Asset Management S.A. brał aktywny udział w szczególności w transakcjach z wiązanych z prywatyzacją sektora energetycznego i ubezpieczeniowego, takich spółek jak: PZU, PGE,TAURON.

Wśród realizowanych projektów istotną pozycję zajmuje emisja instrumentów finansowych małych i średnich przedsiębiorstw z rynku niepublicznego oraz certyfikatów funduszy inwestycyjnych zamkniętych.

Na łączną wartość przeprowadzonych dotychczas emisji w wysokości ponad 461 mln zł składają się:

 Do portfeli Klientów trafiają aktywa podmiotów reprezentujących perspektywiczne branże: inżynieryjno – budowlaną, deweloperską, nieruchomości, nowoczesnych technologii, multimedialną, elektroniczną, odzieżową, wierzytelności, medyczną i związaną z rynkiem dzieł sztuki. Są na tyle różnorodne i rozwojowe, by przy odpowiedniej dywersyfikacji i umiejętnościach zarządzających, skutecznie maksymalizować zyski przy podejmowaniu akceptowalnego poziomu ryzyka.

Wprowadzenie podmiotów i emitowanych przez nie instrumentów do obrotu giełdowego na NewConnect i Catalyst powoduje wzrost ich wartości, zwiększa płynność inwestycji i prawdopodobieństwo przyszłych sukcesów inwestycyjnych.

SPRAWDŹ TAKŻE:

NEWSLETTER